Objednávka trička/Order a T-shirt

🌟👕 Ukažte svou vášeň pro tango světu - s našimi exkluzivními tričky Entre Arcos! 👕🌟

S nadšením hlásíme, že nyní můžete mít kousek taneční vášně s sebou, kdekoliv jdete. Naše speciální trička s logem Tango Maratonu Entre Arcos jsou k dispozici k objednání, a to pouze pro vás, naše úžasné tanečníky!

Co můžete očekávat:

🌈 Stylový Design: Naše trička nesou logo Entre Arcos. Symbol našeho tanečního společenství, které spojuje vášeň, radost a přátelství.

💛 Žlutá Barva: Oslnivá žlutá barva dodá vaší energii ještě víc jasu. Buďte středem pozornosti na tanečním parketu i mimo něj!

👚 Provedení pro Všechny: Trička jsou dostupná jak pro dámy, tak pro pány, takže si každý může vybrat svůj dokonalý střih.

🛍️ Jednoduchá Objednávka: Objednání je jednoduché. Stačí nám vyplnit objednávku níže.Trička si můžete rezervovat hned. Zaplatíte přes QR kód a třičko na vás bude čekat při registraci na maraton.

🌟👕Show your passion for tango to the world - with our exclusive Entre Arcos t-shirts! 👕🌟

We're excited to announce that you can now take a piece of your dancing passion with you wherever you go. Our special Tango Marathon Entre Arcos logo t-shirts are available to order, just for you, our amazing dancers!

What to expect:

🌈 Stylish Design. A symbol of our dance community that unites passion, joy and friendship.

💛 Yellow Color: The dazzling yellow color will add even more brightness to your energy. Be the center of attention on and off the dance floor!

👚 For All: T-shirts are available for both ladies and gents, so everyone can choose their perfect fit.

🛍️ Simple Ordering. Just fill out the order form below.You can reserve your t-shirts right away. Pay via QR code and the shirt will be waiting for you when you register for the marathon.


Trička lze objednat pouze do 11. září 2023.

T-shirts can only be ordered until 11 September 2023.

Cena/Price: 250 Kč / € 11


Jedná se závaznou objednávku s povinností platby. / This is a binding order with payment obligation.


Chceš zaplatit hned? (250 Kč)

Do you want to pay now? (€11)


Dámské velikosti / Ladies sizes

Pánské velikosti / Men's sizes