DJ TEAM léto 2020

TDJ Vladimír DUDR (Česko)

Každý týden hraje na pravidelné milonze v Praze. Od roku 2012 byl jako TDJ na ~ 350 tango událostech po celé Evropě. Obvykle hraje hudbu z období od konce dvacátých do konce padesátých let.

"Každé tango, které pouštím, by milonze mělo nabídnout něco nového. Hledám dokonalé tandy a dokonalý čas pro uvolnění síly hudby nahrané před devadesáti lety. Neřídím se pravidly, ale nápady a myšlenkami vzešlými při poslechu hudby, při tanci i studiem žánru a jeho historie."
TDJ Luis CONO (Chile)

Luis je tango DJ z Chile, který je s námi už od prvního ročníku ENTRE ARCOS.
Svým stylem hraní vám umožní zažít příval energie, kterou tango nabízí a zanechá tak ve vás krásné vzpomínky na Hradec.

Luise dokáže namíchat opravdu neuvěřitelnou směs tand tak, aby energie viditelně proudila celým sálem.

TDJ Veronika DEMJANOVÁ (Česko) 

"Hrávám v Čechách, ale můžete mě slyšet i v zahraničí, nejčastěji v Německu. Nemůžu říct, který orchestr je můj nejoblíbenější. Mám ráda všechny, každý má své kouzlo. To samé platí pro jednotlivá období. Největší odměnou mi je radost tanečníků. "


TDJ Tomáš KOHL (Česko)

S hudbou jsem vyrostl a kdysi se jí věnoval profesionálně jako violista. Poté, co jsem objevil krásu tanga, jsem se k hudbě vrátil jako tanečník a DJ. Hraju na pravidelných milongách v Praze, organizuji tančírny, a příležitostně hostuji na milongách a festivalech v zahraničí (Německo, Polsko). Na svém tango blogu "Tango is alive!"[1] sdílím své vnímání klasického i nového tanga.Pro své DJ sety vybírám hudbu z celého spektra tango historie, od poloviny třicátých let do současnosti. Miluji, když spolu s tanečníky vytvoříme atmosféru nekonečného seriálu, který nabídne radostné, melancholické, energické i meditativní příležitosti pro spoluprožití hudby v tanci a od kterého se nám nechce odcházet

.[1] https://tomaskohl.com/tango

TDJ Michalis KARATSIORIS (Řecko/Česko)

Michalis začal jako DJ v roce 2009. Od té doby byl pozván, aby doprovázel tanečníky svou hudbou na  mnoho pravidelných milong, mezinárodních festivalů a maratonů po celé Evropě.

Za hlavní cíl pro DJ považuje dosáhnout plynulé vibrace uvnitř i venku  tanečního parketu pečlivým výběrem tand a kortin s různou energií.

Ve spojení "Carpe Incedo" můžeme najít způsob jakým vnímá, tančí, hraje a žije!